Лікування жіночого безпліддя в гінекологічній клініці в Одесі − Мадві

Всесвітня організація охорони здоров'я виділила 22 причини жіночого та 18 причин чоловічого безпліддя. Жіноче безпліддя викликають запальні процеси жіночої статевої сфери, проблеми з матковими трубами, пухлинні процеси, ожиріння, загальні метаболічні та гормональні порушення.

Однак, безпліддя – це не вирок, а лише тимчасова нездатність зачаття дитини, тому клініка Мадві наголошує на необхідності комплексного обстеження і лікування безплідді, якщо при регулярному статевому житті протягом 12 місяців вагітність так і не наступила (це головна ознака проблем з фертильністю).

Ми володіємо усіма сучасними методами допомоги парам, що зіткнулись з проблемою безпліддя. До ваших послуг інноваційне надточне діагностичне обладнання. Не варто гаяти час, і тоді незабаром ви побачите омріяні дві смужки та довірите ведення вагітності спеціалістам Мадві.

 

Не втрачайте час і можливість стати великою щасливою сім'єю з Madvy Clinic в Одесi

 

+380 (48)788-07-43

+38(067)328-22-42

+38(050)788-07-23

Контрацепція як метод профілактики безпліддя

Однією із частих причин безпліддя є аборти. Важливе значення має профілактика небажаної вагітності та абортів, оскільки лише третина випадків вагітності закінчується пологами, а біля ¾ незапланованих зачать призводять до абортів. У країнах Євросоюзу сумна статистика абортів в 5 разів нижча.

Щоб новина про вагітність викликала лише позитивні емоції, варто планувати її заздалегідь. Спеціалісти гінекології Одеси наголошують, що правильно обрана стратегія контрацепції – це не лише свідоме планування власного життя та уникнення небажаних проблем, а й запорука збереження репродуктивного здоров’я жінки.

Вибір методу контрацепції залежить від стану здоров'я, віку і соціального статусу жінки. Має значення і частота статевих актів. Так, при нерегулярному статевому житті, рекомендується застосовувати бар’єрні методи контрацепції. Однак, лише досвідчений лікар може рекомендувати той або інший метод.

Особливо це стосується гормональних засобів контрацепції. Правильно підібрана схема та дозування гормональних контрацептивів лікарем жіночої консультації не тільки дасть змогу уникнути небажаної вагітності, а й значно покращить здоров’я, нормалізуючи гормональний фон.

Менш прийнятною вважається і біологічна контрацепція, коли пара орієнтується на графік овуляції, оскільки "небезпечні" дні можуть зміщуватися. Такою ж низькою ефективністю характеризується і перерваний статевий акт, він може викликати гормональні та ендокринні порушення, а для чоловіків це може відгукнутись появою статевої дисфункції.